T O P
BlueberryWild8897

Youtube'daki yks kanallarına abone olabilirsin. Ben de telefonu fazlasıyla kullanıyordum 12 başında ve o kadar saati 3-5 dakikalık soru çözümlerini 2x hızda izleyerek geçirdim. Yeni boş zaman geçirme aktiviten buna dönüşene kadar kendini zorla, dinlemek istemesen ya da dinlemeyecek olsan bile bir soru çözümü aç.


zehrank

hangi yıl sınava girdin


BlueberryWild8897

Bu sene.


zehrank

güzel mi geçti


BlueberryWild8897

Büyüleyiciydi. İşlem hatası yapan mesai arkadaşlarım için üzgünüm sadece.


zehrank

senin adına sevindim bende işlem hatası çok yapıyorum artık daha özenli davranmalıyım o halde 👍🏼😭


BlueberryWild8897

İşlemlerine en fazla ortalama özeni gösterebileceğin yol, çok fazla işlem yapmak. Söylediğim sözlerin çok gazlayıcı ya da yorucu geldiğinin farkındayım, belki de kalbin sıkışıyordur çalışmayı düşünürken, ama bunları kendi kafanda da tekrar etmeye başladığında; aylaklık daha mide bulandırıcı ve rahatsız edici geliyor. Sadece dene.


zehrank

bu cumartesi start ı verdim paragraf ile başladım aynı zamanda dershanem de var o da pzt başladı onların yaptığı konuya göre bende ilerliyorum evet fazla gazlayıcı ama önemli olan kontağı çalıştırmak , ama hallediyorum ya halledicem yani hadi bakalım


Shake_Zealousideal

Valla sorma. Öyle ya da böyle bir şekilde 1 sene dişimizi sıkacaz.


BlueberryWild8897

"Dişi sıkmak" deyiminin anlamını hissedene kadar kendini zorla. Şu anki çalışmanın yeterli olup olmadığını içten içe biliyorsun.


zehrank

olay o zaten


zehrank

yeterli değil farkındasın ona üzülüyosun


BlueberryWild8897

Üzülme, yapıştır!


zehrank

yes, sir teşekkür ederimmm


HURUNHAG

koca bir sene kendini sıkarak yaşayamazsın sınava yaklaştıkça bu durum seni aşırı şekilde bıktırabilir gerçekten kaliteli bir şekilde günlük 4 saat çalışırsan fazlasıyla yeterli olur boşu boşuna kendini sıkıp zorlama bence


zehrank

ama tel açıkken hiç bişey olmuyo hiç yani


HURUNHAG

teli çalışacağın zamanlar tamamen kapat veya şarja her zaman takmayabilirsin


zehrank

şuan uygulamaları sildim ama geri yüklersem bunu uygularım teşekkür ederimmm


HURUNHAG

rica ederim


Shanli_UrukHai

Kendine güzelce bi program hazırla. Ama kendin hazırlaman önemli çünkü kendini en iyi yine kendin tanırsın. Boş zamanların için sevdiğin kitapları okumanı veya ailenle, arkadaşlarınla vakit geçirmeni öneririm. Tabii farklı hobilerin varsa bunlara yönelebilir hatta yeni hobiler dahi edinebilirsin. Başarılar diliyorum şimdiden sana.


zehrank

teşekkür ederim hepimize başarılar :D